Peggle Deluxe 1.02 PC Game – بازی توپ های رنگی

اگر دنبال دقایقی تفریح و سرگرمی هستید ما بازی زیبا و هیجان انگیز Peggle Deluxe که آخرین نسخه آن می باشد را به شما پیشنهاد می کنیم. در این بازی فقط با شانس و هدف گیری خود بازی خواهید کرد و به هیچ فکری نیاز نیست و با اتفاق هایی که برایتان در بازی می افتد، فقط خواهید خندید! سایت بازی (http://www.freedownload.ir/content/category/7/94/65/) دانلود رایگان (http://www.freedownload.ir/) نرم افزار این سرگرمی مهیج را برای تمام دوستداران بازی های کامپیوتری پیشنهاد می کند.
بازی کامپیوتری هیجان انگیز Peggle Deluxe به این صورت است که شما می بایست توپ هایی که قرمز رنگ هستند هدف گیری کنید و حذف نمایید. البته این کار چندان آسان نیست، زیرا در مسیر و هدف گیری شما بعضی عوامل مزاحم مانند توپ و حفره های آبی رنگ وجود دارند که با وجود مزاحمت امتیاز کمی به شما خواهند داد که در عوض زمان شما را از بین خواهند برد و ممکن است به هدف نهایی دست نیابید و توپ هایتان تمام شود.

در این بازی کامپیوتری توپ هایی با رنگ بنفش نیز وجود دارند که به شما توپ و امتیاز خوبی خواهد داد ولی مشکل اینجاست که این توپ ها ثابت نیستند بلکه متحرک بوده و هر لحظه جای آنها عوض می شود و اگر بتوانید یکی از آنها را با شانس و هدف گیری خود بزنید امتیاز خوبی کسب خواهید کرد. لازم به ذکر است که در بازی توپ رنگی (http://www.freedownload.ir/content/view/944/65/) بازیکنان شما حیوانات و برخی عوامل همچون آدم فضایی می باشند!
توپ هایی که به رنگ سبر هستند، دو عدد بوده و در اصطلاح این بازی خانه های جادویی نام گرفته اند و اگر بتوانید آنها را هدف گیری و بزنید با توجه به نوع بازیکن شما گلوله شما تغییر اساسی کرده و قادر خواهد بود امتیاز های زیادتری را کسب که این عمل به صعود شما به مرحله بعد کمک شایانی خواهد کرد. این بازی به گفته سازنده شامل 55 مرحله ی زیبا و 10 طلسم ویژه است که در طی بازی کسب خواهید کرد. این بازی هیچ محدودیت سنی نداشته و می تواند برای تمام افراد تفریح مناسبی باشد.
حداقل سیستم مورد نیاز برای بهترین اجرا بازی

ویندوز: 2000/XP/Vista/7
پردازنده: 700 MHz
رم: 256 MB
آداپتور گرافیکی: DirectX 7

ادامه این مطلب در لینک مقابل دانلود رایگان – دانلود نرم افزار – دانلود“)

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: