56 میلیون تومان برای هشت پای پیشگو

 

مربی هشت پای آلمانی که اکنون به ستاره آکواریم مرکزی شهر “برهاوزن” آلمان تبدیل شده است گفت در نظر ندارد این حیوان را به اسپانیا بفروشد.

به گزارش شبکه تلویزیونی یورونیوز، “دانیل فی” گفت: “پل” (هشت پای پیشگو) در طول این یک ماه بسیار خسته شده و می خواهد استراحت کند. وی ادامه داد: این حیوان واقعا بخاطر ماجراهایی که در طول یک ماه برایش اتفاق افتاده، خسته شده است و می خواهد با تمام مردم، رسانه ها و مطبوعات خداحافظی کند.

دانیل فی گفت: این هشت پا اکنون دو سال و نیم سن دارد و برای انجام کارهای سخت بسیار پیر و خسته است به همین دلیل می خواهد زندگی عادی خود را از سر بگیرد.

گفتنی است به علت درست بودن پیشگویی های یک هشت پا درباره نتایج رقابتهای فوتبال در آفریقای جنوبی به ویژه قهرمانی تیم ملی فوتبال اسپانیا در این رقابتها، مقامات این کشور برای خرید این هشت پا ابراز تمایل کردند.

اسپانیا اعلام کرد حاضر است بابت خرید هشت پای پیشگوی آلمانی، مبلغ چهل هزار یورو (تقریبا معادل پنجاه و شش میلیون تومان) پرداخت کند.

هشت پا یکی از باهوش ترین آبزیان است اما پرسش مطرح شده این است که آیا پل می تواند تا زمان برگزاری رقابت های فوتبال جام اروپا “یوروکاپ” در سال دو هزار و دوازده پیشگویی کند یا خیر.

ادامه این مطلب در لینک مقابل جالبترین سایتهای اینترنت“)

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / گۆڕین )

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: