وزير ارشاد: به هيچ خواننده لس‌آنجلسي مجوز نداده‌ايم

وزير ارشاد: به هيچ خواننده لس‌آنجلسي مجوز نداده‌ايم

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي تاكيد كرد كه وزارتخانه متبوعش تاكنون به هيچ خواننده لس‌آنجلسي مجوز نداده است.

به گزارش ايسنا، سيد محمد حسيني در حاشيه دومين همايش طلايه‌داران حجاب در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالي در ارتباط با ورود خوانندگان لس‌آنجلسي و مجوز فعاليت آنها گفت: يك مورد بوده است كه فردي درخواست مجوز براي تهيه آلبوم كرده است و تا كنون هم به هيچ‌كسي مجوز داده نشده است.

وي افزود: براي ورود اين افراد نيز بايد گفت كه اين موضوع به دستگاه‌هاي امنيتي و اطلاعاتي مربوط مي‌شود و از ما مجوز نمي‌خواهند، اما اگر بخواهند در ايران فعاليت هنري داشته باشند بايد از وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز بگيرند كه تا كنون براي هيچ‌كس مجوزي صادر نشده است. حسيني در پاسخ به اين سوال كه چه برنامه‌هايي براي نهادينه كردن اصول ديني براي كودكان درنظر داريد، گفت: مقطع سني كودكان دوران مهمي از زندگي است و آموزش در اين سنين از اهميت بالايي برخوردار است. ما بايد فعاليت‌هاي ايجابي در اين زمينه را گسترش دهيم و به‌ويژه در دوران دبستان بايد سعي كنيم تا كودكان با تعاليم مترقي اسلام آشنا شوند و پشت صحنه تبليغات منفي را دريابند.


وي افزود: ما بايد از همه ابزارها در زمينه‌ فرهنگ‌سازي در عرصه حجاب و عفاف بهره ببريم و در اين ميان نقش وزارت ارشاد نقشي بي‌بديل است و خوشبختانه اين زمينه و آمادگي وجود دارد كه در بخش‌هاي مختلف همكاران ما در اين راستا تلاش كنند.وزير ارشاد ادامه داد: فعاليت در اين عرصه اراده‌اي ملي را در همه بخش‌ها لازم دارد و خوشبختانه هم‌اكنون رويكرد دولت، فرهنگي است و اعتبار كافي در اختيار مي‌گذارد و نهادهاي فرهنگي در اين زمينه فعاليت‌هاي مختلف ديني را به انجام مي‌رسانند و اميدواريم كه بتوانيم در مقابل اين سيل بنيان‌كن كه آغاز شده است مانند گذشته بايستيم و اهداف بلند انقلاب را تداوم بخشيم.

ادامه این مطلب در لینک مقابل پی سی سیتی“)

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: