جزئیات مرحله دوم آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

دستورالعمل و نحوه برگزاری مرحله دوم آزمون استخدامی که مربوط به مصاحبه تخصصی ‌است، ابلاغ شد.
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، براساس این شیوه نامه، در هر استان دو کمیته تحت عنوان کمیته تخصصی و کمیته اجرایی تشکیل می‌شود.
کمیته تخصصی با مسئولیت مستقیم مدیرکل استان و متشکل از نماینده مدیر کل استان، نماینده معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری، رئیس امور اداری و تشکیلات، حراست، گزینش، ارزیابی عملکرد، اداره سنجش و افراد متخصص مرتبط با موضوع رشته شغلی از هر معاونت است که مسئولیت نظارت بر مراحل آزمون و تأیید نهایی فهرست پذیرفته شدگان این مرحله را به عهده دارند.
در این شیوه‌نامه آمده است: کمیته اجرایی که مسئولیت بررسی و تطبیق مدارک و شرایط احراز پذیرفته شدگان مرحله اول در رشته شغلی ثبت‌نامی براساس بند «و» آگهی استخدام و مفاد فصل هفتم و سایر موارد (حسب مورد) مندرج در قانون مدیریت خدمات کشوری را به عهده دارد، با مسئولیت اداره امور اداری و تشکیلات و عضویت حراست و ارزیابی عملکرد تشکیل می‌شود.
مواد و نحوه اجرای مصاحبه تخصصی که بر اساس شاخص‌ها و معیارهای هر رشته شغلی و درصورت نیاز توسط واحدهای مرتبط ستادی وزارتخانه تعیین و ابلاغ می‌شود به طور هم زمان درسراسر کشور برگزار خواهد شد.
پس از طی مراحل قانونی استخدام و تأیید کلیه مراجع ذیربط حداکثر برابر ظرفیت استخدام از قبول شدگان نهایی این مرحله به ترتیب نمرات برتر و رعایت اولویت های قانونی به تفکیک قبول شده اصلی و ۱۰ درصد ذخیره تهیه و پس از تأیید اعضاء کمیته تخصصی حداکثر تا تاریخ ۱۵ مرداد به اداره کل امور اداری و تشکیلات ارسال شود تا پس از تائید هیئت عالی در وزارتخانه اقدامات اجرایی انجام شود.
در شیوه‌نامه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش تأکید شده است: همراه با انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول، فرم مشخصات گزینش دراختیار آنان قرار گرفته تا پس از تکمیل، همراه دو قطعه عکس و تصویر صفحات شناسنامه یا از طریق مراجعه حضوری به هسته گزینش آموزش و پرورش محل سکونت در ساعات اداری یا ارسال از طریق پست الکترونیکی یا ارسال به وسیله پست پیشتاز تحویل هسته گزینش محل اقامت کنند.
جدول برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی باید به تفکیک استان و شهر محل برگزاری و رشته تخصصی به دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش ارسال شود همچنین پیش از برگزاری مصاحبه تخصصی از نمایندگان صاحب نظر گزینش جهت حضور در جلسات مصاحبه تخصصی دعوت به عمل آمده و در فرم‌های مصاحبه تخصصی محل امضاء ناظر گزینش پیش‌بینی شود.
در پایان این شیوه‌نامه آمده است: با توجه به اهمیت موضوع و گستردگی این طرح درسطح کشور و لزوم صدور احکام استخدامی پذیرفته‌شدگان قطعی درتاریخ یکم‌ مهر ۸۹ ، تمامی امکانات مورد نیاز هسته‌های گزینش علی الخصوص نیروی انسانی متخصص، وسایل نقلیه برای انجام تحقیق وتجهیزات و نیز بودجه لازم برای پرداخت حق‌الزحمه عوامل اجرایی و نیروهای پاره وقت دعوت به همکاری و سایر هزینه‌های ضروری پیش‌بینی و در اختیار قرار گیرد.

ادامه این مطلب در لینک مقابل ابهام لینك“)

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: