ارائه اولين محصول Solution finder در ايران در حیطه ERP,MIS

ايتنا- يكي از معضلات و مشكلات متقاضيان خريد نرم‌افزارهاي یکپارچه مالي و اداري و صنعتي (MIS) و بویژه سیستم‌های ERP پيچيدگي زياد اين بازار و معمولا عدم آشنايي متقاضيان با نرم‌افزارهاي یکپارچه مالي , اداري و صنعتي و یا ماجول‌های ERP و نیز گاها نيازهاي پنهانشان است.


وجود تنوع زياد محصولات و عدم مقايسه كامل و تطابق نيازها با محصولات موجود بازار نيز بر اين مشكل مي‌افزايد. بدين منظور واحد تحقيق و توسعه گروه نرم‌افزاري سياق به منظور كمك به رفع اين مشكل راه‌حل جامعي را تحت عنوان solution finder ارائه نموده است.

اين ابزار بر پايه مجموعه‌اي از مباحث مديريتي و مالي و فناروي اطلاعات تهيه شده است که در حال حاضر شرکت‌های بزرگ ERP مانند SAGE از این راهکار (Solution ) استفاده می‌نماییند. این راهکار با مطرح كردن سوالات مشخص و اخذ نظر و قصد كاربر و با توجه به مشخصات كسب و كار مشتري راه‌حل جامع نرم‌افزاري را در كنار برآورد هزينه به كاربر ارائه می‌نماید.

ظاهر و کارکرد این راهکار بسیار ساده است ولی در پشت این سیستم فرآیندهای زیادی به منظور ارائه خروجی مناسب در حال پردازش اطلاعات می‌باشند. اين سيستم مي‌تواند در تسهيل تصميم‌گيري متقاضيان خريد نرم‌افزارهای یکپارچه ERP ,MIS مفيد باشد.

براي استفاده از اين سيستم با عنوان راهنماي خريد نرم‌افزار مي‌توانيد به آدرس ذيل مراجعه فرماييد.www.sahar.ir

ادامه این مطلب در لینک مقابل Developer Center“)

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / گۆڕین )

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: