ترفند جوان ۲۰ ساله برای سرقت خودروی زنان

از ابتدای سال ۸۸ مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ از وقوع یکسری سرقت خودرو با شگردی خاص از دختران جوان با خبر شدند.

مأموران در بررسی‌های خود از شاکیان و مالباختگان دریافتند یک جوان حدود ۲۰ ساله با ترفندی جدید اقدام به سرقت خودروی این افراد کرده و سپس از محل متواری شده است.
رضوانفر، دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: یکی از شاکیان که دختر ۲۶ ساله‌ای بود مدعی شد از محل کارم در خیابان گاندی خارج شدم.

این زن جوان ادامه داد: به سمت خودروی سواری خود رفتم و پس از آنکه در را باز کرده و به داخل نشستم قصد داشتم تا کمربند ایمنی را ببندم که به یکباره پسر جوانی در سمت مقابل را باز کرد و پس از نشستن داخل خودرو با تهدید چاقو من را از خودرو پیاده کرد و سوار بر خودرو متواری شد.

پس از این زن جوان زن میانسالی نیز به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد زمانی که قصد پارک کردن خودروی خود را در مقابل خانه‌اش داشته است. مرد جوانی که سرنشین یک خودروی پژو بوده است به وی مراجعه کرده و به او پیشنهاد داده است تا اجازه دهد خودرو وی را به دلیل کوچک بودن محل پارک برای این زن میانسال پارک کند.

این زن ادامه داد: از ماشین خود پیاده شدم و کلید را به این پسر جوان دادم اما در یک لحظه این فرد خودروی پژو ۲۰۶ من را ربود و از صحنه متواری شد.

دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران گفت: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری این پسر نوجوان ادامه داشت تا اینکه مشخص شد خودرویی که در صحنه دوم سرقت به جا مانده است خودروی زن جوانی است که با تهدید چاقو مجبور به ترک خودروی خود شده است.

وی ادامه داد: با مشخص شدن این موضوع معلوم شد سارق هر دو خودرو یک نفر بوده است اما شیوه و شگرد خود را تغییر داده است و به ارتکاب ۲ سرقت به روش کاملاً متفاوت روی آورده است.

وی افزود: سرانجام عصر ۲۲ شهریور امسال مأموران پلیس موفق شدند مرد جوان را در حال سرقت دیگری شناسایی کرده و پس از یک تعقیب و گریز دستگیر کنند.

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: